Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Abuzim

Etiketim: abuzim

Shokuese në Shqipëri, polici 62 vjeç kryen marrëdhënie me një 13...

Një kryeinspektor i policisë është vënë në pranga në bashkëpunim me SHÇBA, pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur, e cila shfrytëzohej...

Tronditëse, dy motrat abuzohen seksualisht dhe trafikohen nga nëna e tyre,...

Selaniku është tronditur nga një histori abuzimi brenda familjes e padëgjuar më parë. Dy motra të moshave 15 dhe 20-vjeç janë abuzuar seksualisht nga...

Kjo është 26-vjeçarja, akuzohet se abuzoi seksualisht me 15-vjeçaren: Më tha...

Kjo është fotografia e 26-vjeçares nga Gramshi Anxhela Shuli, e cila u ndalua nga policia dhe prokuroria e Tiranës, me akuzën e “Kryerjes së...