Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet 100 fshatra

Etiketim: 100 fshatra

Ishulli i Lezhës, mrekullia natyrore në “100 fshatrat”

Nga: Sebastjana Leci dhe Erjona Smaçi Është quajtur “ishull” për shkak të sistemit lagunor që afrohet deri pranë qytetit të Lezhës. Janë sisteme ujore që...