Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Si do të jenë dhe temperaturat për sot dhe a do të ketë vranësira? Parashikimi i motit për ditën e Hënë

po lexohet

Depërtimi i masave ajrore me origjinë jugperëndimore do të bëjë që vendi ynë të ketë kushte të qëndrueshme atmosferike.

Moti i kthjellët dhe orët me diell do të mbizotërojë në pjesën më të madhe të kohës, ndërsa vranësirat do të jenë mesatare-kalimtare.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-veriperëndim 1-6m/s, ndërsa hera-herës në bregdet fiton shpejtësi deri 11m/s shoqëruar me valëzimin në dete të forcës 1-3ballë.

Temperaturat minimale do të shënohen në Korçë me -5 gradë celcius duke vijuar tek ato më të lartat 18 gradë celcius që pritet të shënohen në disa prej qarqeve në jug të vendit.

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm