Tuesday, June 6, 2023

|

Shpallet rezultati përfundimtar, PS fiton bashkinë e rradhës

po lexohet

Partia Socialiste ka fituar në Delvinë.

Besmir Veli mundi të sigurojë 3103 vota kundrejt kandidatit të koalicionit Bashkë Fitojmë Ilir Mehmeti me 1843 vota.

Diferenca mes tyre është 1287 vota.

të fundit

Kledi Hysa dhe Evi Reçi në pritje të fëmijës së parë?!

Kledi Hysa dhe Evi Reçi prej gati një viti po jetojnë një histori të bukur dashurie. Edhe pse romanca...

të ngjashëm