Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Sherr me grushte brenda BBV? Fationi publikon pamjet e patransmetuar më parë(VIDEO)

po lexohet

Fatjon Kuqari ka postuar një video në Instagram, që bo bënë gjiron e rrjetit.

Ai ka treguar pamje se si është rrëzuar dhe e ka vrar syrin.

Poshtë videos ish banori ka shkruar “Video qe ju premtova dije, kur une kam rreshkit se i kisha këmbët uje……”

 

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm