Friday, January 21, 2022

|

Reagimi i vetëm i Bora Zemanit pas gjithë situatës me Donaldin

Më të lexuarat

Bora Zemani u bë kryefjala e medieve rozë për shkak të ish-të dashurit të saj Donald Veshaj.

Donaldi edhe pse i dha shpresa Borës për një rikthim, brenda shtëpisë së “Big Brother” filloi romancën me Beatrix Ramosaj.

Gjatë videove dhe pamjeve të cilat po qarkullojnë në rrjet, Bora nuk ka reaguar asnjëherë madje ka vendosur që Donaldin dhe Beatrixin t’i mbaj në rrjetet sociale.

Shumë nga figurat publike kanë përkrahur Borën në mesin e të cilave ishte edhe Luana Vjollca, ku postoi një foto teksa ka shkruar: “Me Borën”.

LEXO EDHE:

Nëna mbështet Donald Veshajn në lidhjen e re me Beatrix Ramosaj! Arsyeja pse ajo ishte kundër lidhjes së aktorit me Bora Zemanin

Ndaj kësaj fotografie të Luanës ka reaguar Bora, por vetëm duke e pëlqyer këtë imazh.

Deri më tani pas gjithë këtyre situatave të sikletshme ky është i vetmi reagim nga Bora Zemani.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit