Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Prindër për herë të parë! Vjen në jetë vajza e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit

po lexohet

Kiara Tito dhe Luiz Ejllit janë bërë prindër për herë të parë!

Moderatorja ka sjellë në jetë vajzën e saj vetëm para pak orësh.

Kiara dhe vogëlushja janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Ata kanë vendosur ta quajnë të voglën e tyre, Luna Mari.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm