Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Parashikimi i motit, temperaturat do të vijojnë të jenë të larta

po lexohet

Vendi ditën e sotme do të shoqërohet nga temperatura të cilat do të vijojnë të jenë të larta.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë, në bregdet: 20 / 33°C, në vendet e ulëta 20 / 36°C dhe në vendet malore: 15 / 33°C

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 33°C

në vendet e ulëta: 20 / 36°C

në vendet malore: 15 / 33°C

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm