Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Parashikimi i motit për ditën e sotme, mësoni si do të ndryshojnë temperaturat

po lexohet

Moti  do të  mbetet me diell dhe kalime të pakta vranësirash në relievet malorë.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3-0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  16/35°C

Zonat e ulëta  19/38°C

Zonat bregdetare 20/36°C./

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm