Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Parashikimi i motit, mësoni si do të jenë temperaturat sot

po lexohet

Sot pasdite priten reshje të dobëta në shumicen e qarqeve. Në qarkun Korçë ato mund të arrijnë deri lokalisht mesatare.

Reshjet mund të shoqërohen edhe me rrufe.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat maksimale do të shënohën në vendet e ulëta në vlerën 34°C, ndërsa ajo minimale në vendet malore 14°C.

TEMPERATURAT

Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 32°C

në vendet e ulëta: 19 / 34°C

në vendet malore: 14 / 28°C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare.

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm