Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

“Nuk është asnjëherë vonë”, Eneda Tarifa zbulon pasionin e ri dhe për këtë falenderon partnerin

po lexohet

Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa ka publikuar së fundmi një video në profilin e saj në Instagram duke i dhënë motorit.

Duket se xhirot me motor janë pasioni që artistja ka marrë nga partneri i saj, Gent Lasku.

“Hera ime e parë në motorr ! Nuk është asnjëherë vonë… Faleminderit Gent Lasku”, shkruan moderatorja krah videos.

Genti Lasku është i njohur për publikun si basketbollist profesionist, pasi ka luajtur për klubin e Tiranës në Superligën Shqiptare të Basketbollit si dhe Kombëtaren e Shqipërisë.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm