Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Nuk do ta njihni/ Publikohen fotot e Sarës së BBV para operacioneve

po lexohet

Sara Gjordeni është një nga personazhet më të komentuara të Big Brother Vip 3.

Ajo është një modele e cila është bërë e njohur për publikun me hyrjen e saj në BBV3.

Modelja është shumë e përfolur për lojën që po bën në BBV3 si dhe për lidhjen e saj me këngëtarin Bardhi, por edhe për ndryshimet që ka bërë në pamjen e saj.

Ashtu si dhe shumë personazhe të njohur edhe Sara ka ndryshuar pamjen e saj.

Nëse do ta shihni në këto foto nuk do ta njihni.

Nuk do ta njihni/ Publikohen fotot e Sarës së BBV para operacioneve

Nuk do ta njihni/ Publikohen fotot e Sarës së BBV para operacioneve

Nuk do ta njihni/ Publikohen fotot e Sarës së BBV para operacioneve

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm