Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Nuk do e njihni, Julian Deda publikon foton e rrallë nga rinia! Ja ndryshimi që aktori ka pësuar gjatë viteve

po lexohet

Ish-banori i “Big Brother VIP”, Julian Deda ditën e sotme është kthyer pas në kohë, duke kujtuar rininë.

Ai ka postuar një foto në llogarinë e tij të Instagramit, ku ka treguar ndryshimin që ka pësuar që nga viti 1997 deri më tani.

Në imazhin e poshtuar vërehet qartë ndryshimi i aktorit, dhe gjëja e parë që bien në sy janë flokët e tij të gjata dhe portreti simpatik.

Ndërsa fotoja e dytë është aktori në ditët e sotme, me paraqitjen dhe lookun e tij aktual.

“Para dhe pas kredise…!”- ka shkruar Juli krahas fotos.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm