Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Në një lidhje me Adrola Dushin? Capital T flet për të dashurën: Është më e bukura në botë

po lexohet

Capital T ka pranuad se është në një lidhje e madje foli me fjalët më të bukura për partneren e tij.

Në një intervistë për Radio Dukagjinin artisti foli lidhur me jetën e tij personale, duke pranuar se është i përfshirë në një lidhje dashurie dhe të dashurën e tij e cilësoi si “më e bukura në botë”.

Ai tha se ajo do të jetë pranë tij edhe në momentet më të rëndësishme të karrierës së tij artistike, duke e shoqëruar gjatë koncertit në Prishtinë.

“Normale që kam partnere. Për mua është më e bukura në botë. Do jetë edhe në koncert. Qëllimi kur je në një lidhje është martesa. Por, momentalisht nuk i kemi ato plane.”-tha ai.

Ai është përfolur vazhdimisht për një lidhje dashurie me modelene Adrola Dushi por dyshja nuk i ka konfirmuar kurrë këto zëra duke theksuar se janë miq të mirë.

të fundit

U përzgjodh mes 100 artisteve më të mira në botë, shqiptarja lë pa fjalë ndjekësit me deklaratën e saj

Piktorja Argentina Fetahu ka bërë krenar çdo shqiptar pasi është shfaqur në billbordet e “New York Times” në mesin...

të ngjashëm