Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Moment që nuk duhet humbur, Mariana i imiton, fermerët shkrihen gazit

po lexohet

Momentet gazmore në “Ferma VIP” nuk kanë fund.

Ditën e sotme teksa fermerët ndodheshin në dhomën e gjumit, aktorja Mariana Kondi ka imituar disa prej tyre.

Nga lëvizjet dhe mënyra e ecjes, e deri tek e folura, Mariana dhuroi spektakël dhe argëtim.

Të gjithë fermerët janë shkrirë gazit nga imitimet e Marianës dhe shkëmbyen batuta me njëri-tjetrin.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm