Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Mes zërave për ndarje, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck sërish çift? Veprimi i fundit i këngëtares tregon çdo gjë

po lexohet

Këngëtarja Jennifer Lopez ka uruar bashkëshortin e saj, Ben Affleck për Ditën Babait, mes aludimeve për ndarje.

Ajo ka postuar në rrjetet sociale një foto të vjetër të 51-vjeçarit, ndërsa krahas saj shkruan: “Heroi ynë. Gëzuar ditën e babait”.

Çifti kaluan kohë së bashku në rezidencën e tyre prej 60 milionë dollarëshe në Bel Air, Kaliforni.

Këtë të shtunë (15 qershor) ata u panë gjithashtu duke mbërritur në shtëpinë me qira të Affleck në Brentwood, Kaliforni me makina të ndryshme. Lopez nuk ka qëndruar gjatë, pasi pak më vonë është fotografuar duke u larguar me një makinë tjetër.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm