Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Menjëherë pas lindjes, Sara nostalgjike, kujton kohën kur ishte shtatzënë

po lexohet

Sara solli imazhin e bukur me barkun e rrumbullakosur.

Çifti më i përfolur i showbizit shqiptar tashmë janë bërë prindër për herë të parë.

Më datën 14 dhjetor erdhi në jetë vajza e Ledrit dhe Sarës të cilën e pagëzuan me emrin Poem Blu.

Ndërsa Sara nuk ka qenë aq aktive që nga lindja e vajzës, ajo sot ka vendosur të ndaj një imazh nga koha kur ishte ende shtatzënë duke thënë se pasi nuk e ndjen të postoj imazhe si duket tani ajo do vazhdojë t`i kujtojë kohët e bukura që kaloi me barkun e rrumbullakosur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

“Nuk jam shtatzënë më por pasi që nuk kam fotografi të reja për të postuar ja një e vjetër”, shkroi Sara.

 

të fundit

Kirurgu i njohur britanik: Kështu shërohen metabolizmi i keq, kapsllëku dhe jashtëqitja e fortë, pa ilaçe!

2–3 lugë të këtij artikulli në ditë do të zgjidhin problemin tuaj për vetëm 7 deri në 14 ditë Zgjidhja...

të ngjashëm