Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Mbani çadrat me vete, ja si parashikohet moti për ditën e sotme

po lexohet

Në vendin tonë moti do të jetë me kthjellime dhe reshje shiu lokale pasdite. Në veri dhe verilindje.

Era do të fryjë me drejtim jugperendim (SW) me shpejtësi 10-15 /msek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forces 4-5 me lartësi vale 0,5-1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

– Zonat malore 14/26°C

– Zonat e ulëta 16/32°C

– Zonat bregdetare 18/30°C

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm