Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Magjike, Georgina ndan pamjet përrallore dhe atmosferën festive në shtëpinë e Ronaldos(FOTO)

po lexohet

Familja e Cristiano Ronaldos së fundi ka dekoruar shtëpinë për festat e fundvitit, si shumë familje të tjera nëpër botë.

Partneria e tij Georgina ka ndarë me ndjekësit disa video nga shtëpia luksoze dhe pamjet janë përrallore.

Atmosfera festive mbizotëron tek shtëpia e tyre dhe aktualisht e gjithë familja po qëndron e bashkuar dhe e lumtur.

Në dekorin e shtëpisë shihet një bredh i zbukuruar me ngjyrë ari dhe të bardhë, një babgjysh i bardhë dhe disa dordoleca, pemë të bardha dhe drenusha.

“Natën e mirë”, ka shkruar Georgina në pamjet e shtëpisë.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm