Friday, September 22, 2023

|

spot_img

“Love Island”, zbulohet emri i opinionistit të parë në emisionin e Luana Vjollcës

po lexohet

“Love Island” do të zhvillohet për herë të parë në Shqipëri në drejtimin e Luana Vjollcës. Është bërë me dije se ky emision do të fillojë në sezonin e ri televiziv në shtator ndonëse data fikse nuk dihet akoma.

E teksa gjithnjë e më shumë i afrohemi këtij muaji, kurioz jemi të gjithë për personazhet pjesëmarrës, nisur nga konkurrentët e tek juria.

Sipas “Kryefjala”, në rolin e opinionistit pritet të jetë Alesio Aliaj, model dhe menaxher VIP-ash i cili prej vitesh jeton në Australi.

Kujtojmë që pak kohë më parë, Luana udhëtoi drejt Australisë, ku mesa duket ka bërë takimet me Alesion.

"Love Island", zbulohet emri i opinionistit të parë në

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm