Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

“Lini pas krahëve gjërat që ju mërzisin”, mësoni shenjat me fat për ditën e sotme

po lexohet

Dashi

Këto ditë janë interesante për dashurinë dhe marrëdhëniet tuaja, për të cilat do të ndjeni edhe dëshirën për t’u rikthyer. Mundohuni të hedhni pas krahëve disa çështje jo të mira që lidhen me punën, veçanërisht nëse duhet të hiqni dorë nga një biznes.

Demi

Mundohuni të menaxhoni më mirë emocionet tuaja, sepse ka ende diçka për të sqaruar në dashuri. Mund të mbështeteni në planet tuaja të fundjavës. Mundohuni të rrini vetëm me njerëzit që mund t’ju bëjnë të ndjeheni mirë dhe që ju sigurojnë paqe mendore.

Binjakët

Do të jeni veçanërisht energjikë, në këtë periudhë. Të flasësh për dashurinë është më e lehtë, si të biesh në dashuri deri në atë pikë, aq sa ata që kanë një histori të tillë, prandaj mirë është të shikoni përreth.

Gaforrja

Me Jupiterin dhe Saturnin që janë kundër, kjo periudhë nuk është e thjeshtë për t’u menaxhuar. Megjithatë, deri në fund të vitit, të gjitha këto tensione planetare do të zhduken. Tani ju duhet të vendosni kartat, llogaritë dhe raportet, në vendin e tyre.

Luani

Horoskopi ju këshillon të mendoni për dashurinë. Periudha e mbylljes që kemi përjetuar ka çuar në mënyrë të pashmangshme, në një rivlerësim të marrëdhënieve. Ka shumë që kanë aktualisht nevojë, për më shumë siguri.

Virgjëresha

Të enjten dhe të premten do të jeni paksa marramendës, jo i/e kthjellët sa duhet. Për ata që kanë një lidhje dashurie të plasaritur, gjithçka mbetet e vështirë për t’u tretur.

Peshorja

Periudhë e rimëkëmbjes emocionale, por nëse flasim për punën dhe rimëkëmbjen sentimentale do të duhet të prisni më shumë. Horoskopi ju këshillon të prisni përpara se të bëni zgjedhje të rrezikshme.

Akrepi

Ju jeni në kërkim të lajmeve dhe emocioneve të rëndësishme. Ditë më të mira do të jenë ato të paktën deri në fundjavë, ku më në fund mund të rehatoheni. Shmangni shpenzimet e panevojshme.

Shigjetari

Këto dy ditë, të enjten dhe të premten, do të jenë shumë konfuze. Mundohuni të mos vini zjarr në marrëdhëniet e dashurisë. Mos e stresoni veten fizikisht dhe përpiquni të përqendroheni në fundjavë.

Bricjapi

Ata që kanë biznesin e tyre do të kenë mundësinë të fitojnë diçka më shumë. Tashmë mund të mendoni për një aktivitet që do të riniset në vjeshtë ose nga janari i vitit të ardhshëm. Jeni ndër shenjat që do të mbizotëroni mbi të tjerat.

Ujori

Do të jeni plot vitalitet. Mundohuni të rimerrni qetësinë e duhur; Keni 48 orë shumë të vlefshme për takime.

Peshqit

Sot do të ndiheni shumë të mërzitur. Jini të kujdesshëm në vlerësimet tuaja. Kjo ditë mund të rikthejë pak momente hidhërimi, për ata që janë çift, për ndonjë krizë ose marrëdhënie të ndërlikuar.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm