Wednesday, May 18, 2022

|

Kush paguhet më shumë në koncerte? MC Kresha & Lyrical Son e tregojnë hapur

Më të lexuarat

MC Kresha dhe Lyrical Son, përveçse miq shumë të mirë, prej vitesh bashkëpunojmë duke sjellë këngë, e cila menjëherë kthehet në “hit”.

Të ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” me vëllezërit Veshaj, ata treguan se çdo para të fituar nga karriera e tyre e suksesshme, e kanë ndarë së bashku.

Donaldi: Kush nga ju paguhet më shumë në koncerte?

MC Kresha: Unë dhe Festimi kemi pas grindje kacafytje, mosmarrëveshje të të gjithsa natyrave, veç lekut, se ne e ndajmë gjithçka mes njëri-tjetrit.

Romeo: A e dëgjon more Elgit, o Elgit…

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit