Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Ku shkuan fitimet nga Instagrami i mbyllur? Përgjigjet Luizi: Takova babin e Jurgenës

po lexohet

Personazhi më i përfolur dhe më i famshëm i momentit në Shqipëri, Luiz Ejlli, foli sot për Instagramin e mbyllur në emër të tij, të cilin e manaxhonte shoqja e tij Jurgena.

Në një intrevistë për “Shqipëria Live”, Luizi tregoi se ku kanë kanë shkuar përfitimet nga reklamat që janë bërë nga ky Instagram.

Këngëtari u shpreh se çdo gjë është e faturuar dhe janë në dorë të sigurt, pra la të nënkuptohet se fitimet i ka marrë vetë ai.

Ndër të tjera Luizi pohoi se është takuar me babain e Jurgenës dhe se u ndje u ndje keq për mërzinë dhe problemet që i kishte hapur famijes së Jurgenës, nga komentet e shumta që janë bërë rreth saj në media.

“Unë jam takuar me babain e saj, burrë zotëri erdhi e më tha që familja ime nuk e ka merituar këtë lloj vrer dhe me bëri të ndihem shumë keq. Nuk është gjithçka fama, po bëhem shkak për të shkatërruar një familje”, u shpreh Luizi.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm