Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Kthjellime dhe vranësira, si do të ndryshojnë temperaturat ditën sotme

po lexohet

Moti do të jetë kthjellime dhe vranësira në verilindje dhe juglindje të pasuara nga reshje shiu në formën e stuhive.

Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale deri në 6 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3-0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie të lehtë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 16/33°C

Zonat e ulëta 18/36°C

Zonat bregdetare 21/34°C.

të fundit

Deklarata e fortë e “Zogut të Tiranës”: Gjysma e shqiptarëve janë gay

Djemtë në Tiranë po kujdesen më shumë për pamjen e tyre sipas një vëzhgimi nga Zogu i Tiranës. Në lidhjen...

të ngjashëm