Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

“Krenare për ty”, Stresi merr urim nga ish-partnerja për fitoren e Big Borther Vip Kosova (FOTO)

po lexohet

Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e madhe e Big Brother Vip, me fitues Stresin.

Stresi ka arritur t’i mboshtë të katër konkurrentët e tjerë që i kishte në finale, përfshirë Juliana Nurën, Artan Thaçin, Vedat Bajramin si dhe Mbresa Hajrullahun.

Urimet ndaj tij kanë qenë të shumta, dhe mes tyre nuk ka munguar as ai i ish-partneres së reperit, Kejsit.

“Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Krenare dhe e lumtur për ty”, shkruan Keisi, teksa shihet se ka qënë duke ndjekur të gjithë finalen live./albeu.com

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm