Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Kiara Tito publikon për herë të parë foton e vogëlushes Luna Mari

po lexohet

Moderatorja Kiara Tito ka postuar një foto të ëmbël të vogëlushes Luna Mari.

Ajo ka postuar në Instastories një foto të këmbëve të bebushes.

Kujtojmë se, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë të parë në 30 prill, kur erdhi në jetë Luna Mari.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm