Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

“Ke shumë për të treguar”/ Konkurrent në BBV bashkë me ish-të dashurën, reagon partnerja Endrikut

po lexohet

Mbrëmjen e djeshme gjatë Prime në shtëpinë e “BBV3” është futur këngëtari Endrik Beba. Gjatë klipit të tij prezantues ai rrëfeu se ka pasur një marrëdhënie me Sara Gjordenin para disa vitesh.

Por tashmë ai ësht i martuar me një vajzë që quhet Klea dhe ka një djalë 7-vjeçar. Klea ka postuar në Instastory-n e saj një dedikim mjaft emocionues për partnerin e saj, Endrikun. Ja çfarë mendon ajo në lidhje me hyrjen e tij në “BBV3”:

“Ke shumë për të treguar”/ Konkurrent në BBV

Që në ditën e parë që të njoha jeta ime mori shumë ngjyra! Çdo njeri që të njeh e di se sa shumë ke ti për të treguar dhe kjo është arsyeja dhe shtysa ime më e madhe të bëheshe pjesë e kësaj eksperiencë. Që në momentin që hyre në jetën time ishe me mua në çdo hap ndaj sot është dita ime! Me ty gjithmonë! Krenare për atë që je!

“Ke shumë për të treguar”/ Konkurrent në BBV

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm