Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

“Ka rënë në dashuri”/ Ledjona i nxori sekretin ish-banorit të BBV3?

po lexohet

Shumë prej ish-banorëve të “BBV3”, janë tepër aktiv nëpër rrjete sociale teksa zhvillojnë biseda virtuale me ndjekësit e tyre.

SHIKO KËTU:

Dhe Elvis Myrta ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e tij në “Instagram”, të cilët i kanë vënë në dukje se nuk e kanë parë me Ledjona Xheladinajn.

“Po s’të kam parë me Ledjonën o la”, i ka shkruar një fans, të cilit Lusi i është përgjigjur duke etiketuar ish-banoren: Ledjona Xheladinaj ke ndonjë përgjigje?

Por siç duket përgjigjia e Ledjonës i nxorri një sekret Lisit: Ka rënë në dashuri ndaj s’ka kohë të dal me shoqninë e vjetër!– ka shkruajtur Ledjona.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm