Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Ja si është sot raporti mes Efit dhe Luizit

po lexohet

Teksa ende nuk i kemi parë bashkë që pas “Big Brother VIP”, të gjithë jemi shumë kuriozë të dimë se si është sot raporti mes Efi Dhedhes dhe Luiz Ejllit.

Kuriozitet që na e ka shuar Efi në Instagram. Ajo ka realizuar një seri me pyetje-përgjigje me ndjekësit e saj duke u përgjigjyer pyetjeve të ndryshme, shkruan Class.

Mes tyre dikush e ka pyetur nëse do e mbështesë Luizin sot publikoi këngën e re e cila është dedikim për Kiarën. Efi nuk heziton të thotë që do e mbështesë duke e konsideruar atë një nga këngëtarët më të mirë shqiptarë.

“Normal që do e suportoj se besoj e dinë të gjithë që Luizi është një nga këngëtarët më të mirë dhe ka një zë fantastik”-thotë ajo, duke lënë të kuptohet se çdo gjë mes tyre është mirë.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm