Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

I përmendin Bes Kallakun në mes të koncertit, ky është reagimi i papritur i Xhensila Myrtezajt (VIDEO)

po lexohet

Xhensila Myrtezaj është një nga artistet më të përfolura të momentit, teksa këngëtarja i ka dhënë fund martesës disa vjeçare me aktorin Bes Kallaku.

E ftuar në një nga club-et në fundjavë, teksa Xhensila ishte duke performuar hitin e saj në bashkëpunim me këngëtarin Bardhi, ‘Mashtruese’, fansat i kanë përmendur emrin e Bes Kallakut.

Ndërsa këngëtarja e thumbon me fjalët “Xhelozon ëëë”.

Bes Kallaku konfirmoi ndarjen pak javë më parë, teksa tha se fëmijët e tyre jetojnë me këngëtaren, të cilës iu është referuar si ish-bashkëshortja, duke zbuluar se janë divorcuar.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm