Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

E frikshme/ Një tërmet i fuqishëm godet këtë vend, ja sa ishte magnituda (VIDEO)

po lexohet

Një tërmet me magnitudë 6.3 ballë të shkallës Rihter goditi sot distriktin Hualien të Tajvanit lindor, njoftoi departamenti meteorologjik i ishullit.

Tërmeti tronditi ndërtesat në kryeqytetin Taipei dhe ndodhi në një thellësi prej 5.5 km, tha Administrata Meteorologjike.

Për momentin nuk ka informacione për viktima të mundshme apo dëme materiale.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm