Saturday, August 13, 2022

|

Foto që bëri lëmsh rrjetin! Kiara Tito sqaron raportin me Mozzik dhe tregon nëse është në një lidhje dashurie

Më të lexuarat

Ditët e fundit, disa foto të cilat qarkulluan në rrjetet sociale, ngritën dyshimet për një romancë mes moderatores Kiara Tito dhe këngëtarit Mozzik.

Kiara Tito ka qenë e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku ka sqaruar sesi qëndron e vërteta e këtyre lajmeve.

Kiara Tito: “Mozzik kishte hedhur një foto në të njëjtën kohë me mua. Ka qenë fustani ai që ka ngritur dyshimet.

“Dalina, tani që e sheh live, të duket këmba ime ty kjo?”

“Ka ngjashmëri, por nuk jam unë!”

E pyetur ndër të tjera nëse është apo jo në një lidhje dashurie, Kiara tha se është single.

“Me kalimin e viteve kam kuptuar se idealizimet që kemi në kokë për një partner janë të kota, asnjëherë nuk e gjen ashtu si e kërkon.”

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit