Wednesday, July 17, 2024

|

spot_img

Festë në familjen Vula/ Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush këngëtari

po lexohet

Në familjen Vula sot ka festë. Artisti nga Kosova, Ledri mbush sot 38 vjeç. Në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar urimet e përzemërta nga njerëzit më të dashur, miqtë dhe familjarët.

Ledri është një nga artistët më të suksesshëm në Kosovë me dhjetëra hite, ndërsa këtë verë po shijon suksesin e disa bashkëpunimeve muzikore.

Prej muajsh Ledri vazhdon të përflitet edhe mbi marrëdhënien e tij me partneren Sara Hoxha, derisa është aluduar për kriza mes çiftit dhe ndarje. Gjithsesi, Sara vazhdon të mbajë publike fotografitë me Ledrin.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm