Sunday, December 3, 2023

|

spot_img

Euro dhe paundi kapin minimumin historik, njihuni me këmbimin valutor për sot (Tabela)

po lexohet

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar një dollar amerikan blihet me 99.8 lekë dhe shitet me 100.8 lekë.

Ndërkohë monedha evropiane euro blihet me 105.2 lekë dhe shitet me 105.9 lekë, ndërsa franga zvicerane sot do blihet me 110.3 lekë dhe do shitet me 111.9 lekë.

Paundi britanik do blihet me 120.5 lekë dhe do shitet me 121.6 lekë.

Euro dhe paundi kapin minimumin historik, njihuni me këmbimin valutor

të fundit

Nuk i uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos Zaharia zbulon arsyen

Aktori i njohur shqiptar Amos Zaharia së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Live From Tirana”, ku ka...

të ngjashëm