Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, e tradhton fustani në mes të spektaklit

po lexohet

Spektakli i gjysmëfinales së “BBV”, mbrëmjen e djeshme është hapur me një koreografi të jashtëzakonshme kërcimi nga ish-konkurrentët e këtij edicioni.

Gjatë kërcimit moderatores Erjola Doçi i ka ndodhur një incident me fustanin e saj.

E teksa balerini e ka çuar lart njërën këmbë për të kërcyer, ish-banores i dolën të brendshmet pasi kishte veshur një fustan të çarë te këmba.

Erjola e vuri re shumë shpejt që i kishin dalë të pasmet dhe vendosi dorën tek pjesët intime, megjithëse ky detaj nuk iu shpëtoi fansave.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm