Thursday, June 8, 2023

|

Einxhel dhe Sarah nuk flasin? Kjo video zbulon të vërtetën e marrëdhënies së tyre

po lexohet

Fansat e DJ PM dhe DJ Dagz kanë qenë gjithmonë kuriozë të dinë se çfarë raporti kanë partneret e tyre, Sarah Berisha dhe Einxhel Shkira, me njëra-tjetrën.

Dy çiftet u njohën dhe u lidhën brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP 1”. Duke qenë se PM dhe Dagz janë shumë miq, fansat e tyre pyesnin po Sarah dhe Einxhel takohen bashkë?

Teksa thuhej se dy vajzat nuk është se kanë raport të mirë, mbrëmë ato i kanë hedhur poshtë këto aludime.

Shkira ka postuar një video në “Instastory”, ku tregon blogurën duke bërë babysitter-in e djalit të saj të vogël

“Unë me të vërtetë nuk e takoj shumë shpesh Sarën, por ama kur e takoj…’-thotë Einxhel e cila filmon Sarah teksa mban karrocën e bebit, duke hedhur poshtë fjalët se së bashku nuk flasin.

Kujtojmë se pas përfundimit të eksperiencës në ‘Big Brother VIP’, Sarah u angazhua në televizion, ndërsa Einxhel e mori pushim, duke qenë se u bë nënë. Presim që edhe kjo e fundit të rikthehet në ekran me projekte të reja.

të fundit

10 ditë nga dasma, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me “ahengun” (VIDEO)

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së shpejti me një ceremoni private në Toskana Itali. Është bërë e...

të ngjashëm