Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

E bujshme: Gerrard Pique “shokon” me deklaratën e tij

po lexohet

Një lajm i bujshëm dhe i papritur ka ardhur pak më parë, ku Pique ka shpallur lamtumirën e tij me Barcelonën dhe futbollin.

Qendërmbrojtësi në rrjetet sociale ka zbuluar se të shtunën mbrëma kundër Almeiras do të jetë ndeshja e tij e fundit në Camp Nou me fanellën e Bareclonës.

“Unë do të jem gjithmonë një tifoz i Barcelonës, kjo është familja ime”.

Mes Manchester United, Real Zaragoza dhe Barcelona një karrierë plot kënaqësi: 428 paraqitje dhe 30 gola. Detyra e tij ishte të shmangte marrjen e tyre dhe me fanellën e blaugranës fitoi gjithçka.

të fundit

Reshje shiu dhe dëbore në vend, temperaturat pësojnë rënie

Një sistem i fuqishëm vranësirash do të vendoset në territorin shqiptar duke sjellë reshje shiu në Ultësirën Perëndimore si...

të ngjashëm