Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

E akuzoi për tradhti, ish-bashkëshorti i Diola Dostit publikon për herë të parë foto me partneren e re

po lexohet

Ajo është një nga nutricionistet e njohur, por ajo që e bëri të famshme për gjithë publikun është historia e saj personale.

Nënë e tre vajzave, Diola Dosti ka folur publikisht për divorcin dhe tradhtin e ish-it.

Por në rastin e ditëlindjes së saj, ish-bashkëshorti i Diolës, gjinekologu i njohur në Kosovë Dardan Baftiu ka bërë publike partneren.

Ajo gjithashtu është një person i suksesshëm në botën e bukurisë. Kujtojmë se prej disa muajsh, Diola Dosti po shijon romancën me biznesmenin e njohur nga Kosova, Erolld Belegun.

E akuzoi për tradhti, ish-bashkëshorti i Diola Dostit publikon

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm