Tuesday, November 29, 2022

|

spot_img

Dollari në rënie të lirë, zbuloni se sa shiten dhe blihen monedhat e huaja sot

Më të lexuarat

Sot, me 15 nëntor 2022, dollari amerikan blihet me 112.7 lekë dhe shitet me 114 lekë

Euro blihet me 116.6 lekë dhe shitet 117.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 132.2 lekë dhe shitet me 133.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 118.8 lekë, ndërsa në shitje me 119.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 84.4 lekë dhe në shitje me 86.6 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit