Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Do të nusërojë krahë Meritonit sonte, por ja si dukej vite më parë Ilnisa në dasmën e saj

po lexohet

Tashmë ceremonia e dasmës është bërë traditë në çdo edicion në Big Brother Vip Albania. Vitin e kaluar dasma e Luizit dhe Kiarës mori përmasa ndërkombëtare e nguliti të gjithë para ekranit.

Në edicionin e tretë të BBVA nusja do të jetë Ilnisa dhe dhëndri Meritoni. Por para saj, rikujtojmë se Ilnisa ka qenë e martuar dhe nga kjo martesë ka sjellë një vajzë.

Por para se të kalojmë tek dasma me Meritonin, le të shohim Ilnisën si ka qenë nuse. Ndonse duket se fotot janë para shumë vitesh, kjo edhe nga pamja e Ilnisës.

Do të nusërojë krahë Meritonit sonte, por ja si dukej viteDo të nusërojë krahë Meritonit sonte, por ja si dukej vite

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm