Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

“Do dal nga ‘Big Brother’”- Fation Kuqari bën deklaratën e papritur: Jam betuar, nëse produksioni nuk…

po lexohet

Konkurrenti i “Big Brother VIP”, Fation Kuqari mëngjesin e sotëm teksa po bisedonte me banorët ka treguar se këtë shtunë do të dalë nga shtëpia.

Banori u shpreh se është betuar për gjënë e tij më të shtrenjtë që do të lërë në mes garën për të fituar çmimin e madh nëse gjatë primet nuk publikohet videoja ku Graciano e ka ofenduar atë.

“Nuk mundet që të kërcënojë dikush burrërinë sepse unë e di se çfarë do të thotë. Unë e di dhe nuk duhet të nxitohesh në fjalët që thua. Unë dhash një fjalë aty. U betova për gjënë më të shtrenjtë që, për mbesën që nëse nuk është ajo që kam thënë unë, të shtunën unë do dal nga ‘Big Brotheri’ vëlla. Unë do e coj fjalën time deri në fund. Po ai a do e çojë deri në fund fjalën e tij. Njerëzit kanë një fytyrë.”- tha ai.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm