Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Djali bën 6 muaj, dedikimi emocionues i Xhensila Myrtezajit: Më transformove si asnjëherë më parë

po lexohet

Sot është një ditë e veccantë për këngëtaren Xhensila Myrtezaji. Djali i saj, Amen bën 6 muaj. Në këtë ditë këngëtarja ka ndarënjë moment mjaft special me të birin.

“6 muaj jetë me ty, fuqia, paqja, ajri i shpirtit tim. Më transformove si asnjëherë më parë, i bekuari Amen. Shpëtimtari im”, shkruan Xhensila teksa ka ndarë edhe një video.

Amen ishte pikërisht ai që bëri ndjekësit të dyshojnë dhe të hedhin spekullime për ndarjen e Besit dhe Xhensilës, pasi ndarja e tyre u bë publike vetëm 2 muaj pas ardhjes së tij në jetë.

Bes Kallaku hodhi poshtë të gjitha këto hipoteza dhe foli për herë të parë për ndarjen dhe djalin e tij.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm