Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Delinda Disha bëhet sërish nënë, publikon foton e parë me të birin dhe zbulon emrin

po lexohet

Aktorja e njohur, Delinda Disha është bërë sërish nënë e një djali, të cilin e ka quajtur Kostandin.

Ajo ka ndarë me ndjekësit foton e parë të bebushit dhe ne i urojmë jetë të gjatë.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm