Friday, March 24, 2023

|

spot_imgspot_img

Dasma e Kiarës dhe Luizit, reagon për herë të parë nëna e këngëtarit (FOTO)

Më të lexuarat

Luizi dhe Kiara janë sot çifti më i komentuar në Shqipëri pas dasmës ës zhvilluar ditën e djeshme në shtëpinë e Big Brother Vip.

Pas ceremonisë që u kurorëzua me puthjen e shumëpritur të Kiarës ndaj këngëtarit, ka ardhur edhe reagimi i nënës së Luizit.

Ka qenë ish konkurrenti i Big Brother Vip Meridian Ramçaj i cili ka publikuar një bisedë me nënën e Luizit.

Ai i ka dërguar disa foto të çiftit ndërkohë që ajo shkruan: “U trashëgoftë”.

- Advertisement -spot_img

More articles

rrjetet sociale

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit