Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Dan Bilzerian sjell në Durrës jahtin plot me vajzat e haremit të tij

po lexohet

Mesdheu është kthyer një nga destinacionet më të preferuara të personave “VIP” në botë.

Së fundmi në hartën e ndalimit është piketuar edhe Shqipëri, e cila çdo vit ka vizitorë të huaj që zgjedhin vendin tonë për të pushuar.

Por jo më larg se dje, në portin e Durrësit ka ankoruar edhe një nga personazhet më të pasur të rrjetit, Dan Bilzerian. Jahti i tij është filmuar në portin e Durrësit, ndërkohë që nga videoja duken vetëm dritat e jahtit dhe dëgjohet muzika e lartë.

Dan Bilzerian (Mbreti i Instagramit) ndiqet pothuajse nga 28 milionë njerëz në llogarinë e tij të Instagramit ku është shumë aktiv, poston shumë foto dhe video të tilla me vajza pothuajse të zhveshura.

Bilzerian ka treguar se pasurinë gjatë jetës së tij e krijuar përmes pokerit, ku arriti të bëhej personi më i suksesshëm në botë.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm