Thursday, June 30, 2022

|

Çiljeta flet për Sali Berishën dhe i bën kërkesën e papritur Armina Mevlanit, moderatorja i përgjigjet menjëherë: Pa merak

Më të lexuarat

Teksa po flisnin për botën e medias, këngëtarja Çilieta Xhilaga ka kujtuar kohën kur ka qenë në fushatë me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Këngëtarja është bërë emocionale dhe i ka kërkuar Armina Mevlanit, që ta puthte dhe t’i bënte të fala.

“Amanin mi puthe içik se më ka marrë malli. Unë e dua shumë, Unë ia dërgoi të gjithëve, kë takoj vërdallë i them bëjini të fala”, tha Çilieta.

“E puth unë pa merak. Do t’i dërgoi puthje sa të mbaroj“, ia ktheu Armina.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit