Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Çiftet nuk gjejnë qetësi sot, çfarë thonë yjet për ju sot

po lexohet

DASHI

Te gjithë planetët do ndikojnë tek jeta ne çift duke e kërcënuar qetësinë tuaj. Gjithsesi nëse ju mbani një distance nga bota e jashtme rreziku do qëndrojë larg. Dita e sotme do jete mjaft e favorshme për beqaret. Për shkak te një personi qe do njihni do dashuroni marrëzisht. Pjesa me e madhe e bricjapeve do merren me organizimin e financave. Mos merrni vendime me rëndësi.

DEMI

Jeta për çiftet do jete mjaft harmonike. Shfrytëzojeni sa me shume te mundni. Beqaret do jene me te privilegjuarit. Fale Venusit dita do jete plot momente lumturie. Te gjitha këto fale atij qe do takoni. Ky person do jete i shenjës se peshqve ose te peshores. Shmangni shigjetaret dhe bricjapet. Nuk do keni mbrojtjen e planetëve ne planin financiar prandaj tregohuni me te kujdesshëm.

BINJAKET

Çiftet nuk do kenë ndikim direkt nga asnjë planet. Ata qe kane pasur probleme kohet e fundit do gjejnë qetësinë e dëshiruar. Jeta sentimentale e beqareve do ndikohet mjaft nga Plutoni. Mos iu besoni shume personave te shenjës se demit sepse edhe mund te zhgënjeheni. Merruni pak me shume me stabilizimin e financave, por mos u nxitoni për asgjë sepse mund te humbisni.

GAFORRJA

Nëse jeni ne çift Venusi do ndikoje pozitivisht sot ne lidhjen tuaj. Se bashku me partnerin do provoni gjera te reja ne jetën sentimentale. Kujdes, edhe dikush tjetër do tërhiqet nga ju, por duhet t’i vini fre qe ne fillim. Personi qe do takojnë sot beqaret mund te jete edhe ideali. Njiheni me mire! Buxheti do filloje te përmirësohet, por mos prisni t’iu bien para nga qielli.

LUANI

Do jete një dite e mrekullueshme për çiftet sot. Pasioni do te rindizet si me magji. Kujdes nga influenca e Uranit i cili mund t’ju beje te mos lëshoni pe. Beqaret do e shfrytëzojnë ne maksimum aftësinë e tyre joshëse, por nuk pritet te kenë suksesin qe prisnin. Megjithëse e keni te vështirë te ruani një ekuilibër mbi financat, sot ato do jene te qëndrueshme. Përfitoni!

VIRGJERESHA

Dita e sotme për çiftet do jete plot gjallëri. Ambienti do jete me i ngrohte dhe me sensual sesa ka qene me pare dhe do kaloni momente te bukura pranë partnerit. Përgatituni ju beqare! Do keni plot mundësi për takime romantike. Mos e privoni veten nga asgjë. Venusi kësaj here do ju mbroje ne planin financiar, por dhe ju duhet te tregoheni shume te matur me shpenzimet.

PESHORJA

Tregohuni shume te matur sot nëse doni te bëni ndryshime ne jetën ne çift. Duhet vetëm një shkëndije e vogël qe te ndizet zjarri i debateve dhe mosmarrëveshjeve. E vetmja gjë qe duhet te bëjnë beqaret gjate kësaj dite është te çlodhen dhe te mendojnë se çfarë duan vërtet. Ne ditët ne vijim mund te kërkoni personin e zemrës. Situata financiare do jete me e mire sesa e prisnit.

AKREPI

Do jete një dite mjaft e qete dhe e bukur për çiftet. Do lidheni edhe me tepër me partnerin dhe mosmarrëveshjet midis jush do te limitohen se tepërmi. Beqaret do përfitojnë shume nga liria qe kane sot. Do njihni dike, por pasioni do ju verboje dhe me pas do zhgënjeheni. Nëse doni qe financat tuaja te jene te qëndrueshme duhet te shmangni çdo shpenzim te pamenduar mire.

SHIGJETARI

Venusi do ju mbështesë sot dhe jeta juaj ne çift do jete plot ngjyra. Kujdes, disa prej jush mund te kenë edhe probleme seksuale me partnerin. Flisni me te dhe nëse është nevoja kontaktoni me një mjek. Për beqaret do ketë shume surpriza ne dashuri. Do takoni dike shume interesant dhe do takoni pasionin. Mos bëni shume shpenzime sot sepse do ngeleni pa asnjë lek.

BRICJAPI

Do jete një dite e qete dhe do kaloni momente magjike me personin qe doni. Filloni ta organizoni njëherë ne mendjen tuaj fare do bëni dhe me pas realizojini. Nëse jeni beqare por ju pëlqen dikush, mos ngurroni t’ia thoni. Ai do e prese shume mire. Situata financiare nuk do jete e mire. Ka ardhur momenti te kurseni pak me shume se zakonisht qe t’ia dilni mbanë.

UJORI

Sensuale dhe pasiononte ju do e ktheni jetën ne çift ne një oaz te vërtete lumturie. Edhe ata qe sapo kane dale nga një faze mjaft e vështirë e delikate do fillojnë t’i stabilizojnë gjerat. Disa beqare do kenë takime te rëndësishme, por ka nga ata qe do vazhdojnë ende me aventura. Merkuri do ndikoje negativisht tek financat dhe ju rrezikoni te keni probleme te mëdha. Kujdes!

PESHQIT

Rutina e jetës se përditshme do ju duket e padurueshme sot. Flisni me partnerin dhe bëni disa ndryshime sa nuk është ende vone. Beqaret duhet te bëjnë shume durim dhe fati do vije vete tek ju. Kësaj here ju pret një takim shume i veçante, por nuk duhet te ecni shume shpejt. Pakësoni shpenzimet nëse doni qe situata financiare mos ketë shume probleme gjate ditës.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm