Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Një 57 vjeçar pret damarët pasi dyshonte se ishte me koronavirus

po lexohet

Dyshimi se ishte me koronavirus për pak sa nuk është kthyer në tragjedi për një 57 vjeçar në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, teksa 57 vjeçari ka tentuar t’i japë fund jetës pasi kishte dyshime se mund të ishte me virusin COVID-19.

Shtetasi me iniciale R. SH., ka tentuar të vrasë veten duke prerë damarët, por për fat të mirë ai është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm