Tuesday, June 6, 2023

|

“Çfarë po ndodh me flokët e mi”, Bebe Rexha publikon imazhe pa makijazh dhe me flokë të çrregullta

po lexohet

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është duke shijuar suksesin e albumit të saj më të fundit, “Bebe”, të cilin e publikoi në muajin prill.

E teksa këngët e saj të reja janë pëlqyer shumë nga publiku, 33-vjeçarja ka vendosur që t’i japë vetes pak ditë pushimi në këtë periudhë.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa imazhe dhe video së fundmi, ku ka treguar momentet e këndshme që po shijon me të dashurin në bregdet.

Bebe Rexha (Foto: Bebe Rexha/Instagram)

Mes të tjerash, Rexha së fundmi publikoi në InstaStory një video, ku shfaqej me flokë të çrregullta dhe pa makijazh.

Bebe Rexha shijon pushimet me të dashurin e saj, teksa ekspozon format e trupit dhe shfaqet pa makijazh

Lexo po ashtuBebe Rexha shijon pushimet me të dashurin e saj, teksa ekspozon format e trupit dhe shfaqet pa makijazh

“Çfarë po ndodh me flokët e mia”, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e kësaj videoje.

Bebe Rexha (Foto: Bebe Rexha/Instagram)

Bebe Rexha përndryshe ka qenë gjithmonë e hapur për publikun për sa i përket defekteve të saj, duke publikuar fotografi pa makijazh apo edhe të formave të trupit, ndonëse ka disa kilogramë më shumë.

Reklama

Në fund të këtij muaji, ajo do të nisë turneun e saj të koncerteve, të titulluar “Best F*n Night Of My Life”. /Telegrafi/

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm