Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Çfarë ndodhi? Sara Hoxha shpërthen në lot në mes të mes të koncertit!

po lexohet

Ish-partnerja e reperit nga Kosova, Ledri Vulës, Sara Hoxha ditën e sotme ka ndarë me ndjkësit e saj në Instagram një momente emocionues.

Ajo ka marrë pjesë në koncerin “ColdPlay” në Athinë së bashku me disa mikeshat e saj, ndërsa në një moment Sara është emocionuar nga muzika dhe ka shpërthyer në lot.

“Ky koncert kishte dy anët e tij”– ka shkruar influencerja krahas videos duke treguar që ata ishin lot gëzimi.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm